Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej /17.11.2019r./

16 listopada 2019

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożonymi ofiarami wsparli działalność Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” sumą 654 zł.

W najbliższą niedzielę, ostatnią w tym roku liturgicznym będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu nasza parafia będzie przeżywać Dzień Seminaryjny . Razem z przedstawicielami WSD w Kielcach będziemy się modlić za alumnów przygotowujących się do kapłaństwa oraz nowe i święte powołania do kapłaństwa a złożoną w tym dniu ofiarą  wesprzemy utrzymanie kieleckiego seminarium.

Ks. proboszcz składa podziękowanie uczestnikom zakończonej w minionym tygodniu pielgrzymki do Ziemi Świętej za ofiarę w wysokości 2200 zł. na prace przy budującym się kościele. Przypominamy, że w dniach 2 – 9 marca przyszłego roku organizowana jest kolejna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegóły dotyczące pielgrzymki znajdują się na naszej internetowej stronie. Zapisów można dokonywać w zakrystii lub telefonicznie.

W dniach 22 – 29 maja przyszłego roku organizowana jest diecezjalna pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela. Bliższe informacje na temat pielgrzymki oraz kontakt do zapisu znajdują się na naszej diecezjalnej stronie internetowej /www.diecezja.kielce.pl/.