Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej /18.11.2018r./

17 listopada 2018

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym przy wyjściu z kaplicy składamy ofiarę na ogrzewanie kaplicy.

O godz. 16.15 zapraszamy wszystkich na koncert w wykonaniu p. Zygmunta Romanowskiego , świeckiego misjonarza Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata zakończymy rok liturgiczny. W tym dniu w naszej wspólnocie będziemy przezywać Dzień Seminaryjny. Razem z przedstawicielami Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach będziemy się modlić w intencji alumnów przygotowujących się do kapłaństwa oraz o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego. Wsparciem materialnym będzie ofiara , którą złożymy na tacę.

W naszej parafii 75 osób należy do Kół Różańcowych rodziców modlących się każdego dnia na różańcu za swoje dzieci. To piękna inicjatywa, by modlitwą towarzyszyć swojemu dziecku, wnukowi, czy chrześniakowi na różnych etapach życia. Do utworzenia kolejnego Koła brakuje 5 osób. Zachęcamy do włączenia się w systematyczną modlitwę różańcową za tych, których wychowujemy i prowadzimy przez życie do zbawienia.

W budującym się kościele trwają prace wykończeniowe. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarą wspierają to dzieło.