Peregrynacja Obrazu Św. Józefa w naszej parafii /29.05. – 05.06./

23 maja 2021

1/ Powitanie obrazu w sobotę /29.05./ na Mszy św. o godz. 17.00.

2/ Od niedzieli do piątku włącznie Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do Św. Józefa w intencjach danego dnia oraz osobistych  – o godz. 15.00.

3/ Każdy dzień peregrynacji /od niedzieli do piątku/ kończymy rozważaniem o Św. Józefie, modlitwą różańcową i Apelem Jasnogórskim – o godz. 20.30

4/ Na Mszach św. o godz. 6.30; 17.00; 17.50 modlitwa przez wstawiennictwo Św. Józefa.

5/ W dniach peregrynacji kaplica otwarta od porannej Mszy św. do wieczornego Apelu.

6/ Intencje modlitewne , które będą towarzyszyć nawiedzeniu obrazu:

W niedzielę – za rodziny

W poniedziałek – za dzieci

We wtorek – za młodzież

W środę – za osoby starsze, chorych

W czwartek – o łaskę wiary dla naszej parafii, o rozwiązanie trudnych spraw

W piętek – o wstawiennictwo Św. Józefa w dziele budowy kościoła, za wspierających to dzieło duchowo i materialnie.

W sobotę – za kapłanów pracujących w naszej parafii, pochodzących z naszej parafii, alumnów, diakonów, którzy przyjmą święcenia kapłańskie, o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Święty Józefie Patronie czasów trudnych prowadź nas i wspieraj!