Pielgrzymki

Zainteresowanych pielgrzymkami:

• Ziemia Święta śladami Pana Jezusa /6 – 13 XI 2019r/
  • Ziemia Święta śladami Pana Jezusa /2-9.III 2020r.

prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub telefonicznie pod numerem 604073251 do końca lutego 2019r.

ZIEMIA ŚWIĘTA Śladami Pana Jezusa

Terminy: 06 – 13.11.2019r.  oraz 02 -09. 03. 2020r.

I DZIEŃ – WARSZAWA – TEL AVIV

Przelot na trasie Warszawa – Tel Aviv. Nocleg w Betlejem.

II DZIEŃ – BETLEJEM – JEROZOLIMA

Betlejem – nawiedzenie bazyliki Bożego Narodzenia, kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej z grotami św. Józefa i św. Hieronima, Groty Mlecznej i Pola Pasterzy. Jerozolima – nawiedzenie kościoła św. Piotra in Gallicantu, bazyliki Zaśnięcia NMP oraz sali Wieczernika. Nocleg w Betlejem.

III DZIEŃ – CEZAREA NADMORSKA – KARMEL – NAZARET – KANA GALILEJSKA

Cezarea Nadmorska – spacer po ruinach portu Heroda Wielkiego. Karmelnawiedzenie sanktuarium Stella Maris z grotą proroka Eliasza. Nazaret – nawiedzenie bazyliki Zwiastowania i kościoła św. Józefa. Kana Galilejska – liturgia odnowienia sakramentalnej przysięgi małżeńskiej. Nocleg w Nazarecie/ Tyberiadzie.

IV DZIEŃ – JEZIORO GALILEJSKIE – GÓRA TABOR

Góra Ośmiu Błogosławieństw – nawiedzenie sanktuarium upamiętniającego Kazanie Pana Jezusa. Tabgha – nawiedzenie sanktuarium Prymatu św. Piotra. Kafarnaum – spacer po ruinach „miasta Jezusa”. Genezaret – rejs łodzią po jeziorze. Góra Tabornawiedzenie sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Nocleg w Betlejem.

V DZIEŃ – JEROZOLIMA

Jerozolima – nawiedzenie kościoła Dominus Flevit, bazyliki Agonii w Ogrodzie Oliwnym, świątyni Grobu Maryi, sanktuarium Pater Noster, meczetu Wniebowstąpienia, bazyliki św. Anny, kaplic Biczowania i Włożenia Krzyża. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Starego Miasta. Nawiedzenie bazyliki Grobu Pańskiego. Nocleg w Betlejem.

VI DZIEŃ – BETANIA – QUMRAN – MASADA

Betania – sanktuarium Marty, Marii i Łazarza. Qumran – ruiny osiedla esseńczyków, okolica znalezienia zwojów z tekstami z I wieku. Masada –  ruiny twierdzy Heroda Wielkiego, słynącej z heroicznej postawy powstańców żydowskich w czasie oblężenia w 74r. Morze Martwe – odpoczynek. Nocleg w Betlejem.

VII DZIEŃ – JEROZOLIMA – EIN KAREM

Jerozolimawizyta pod Ścianą Płaczu i w Instytucie Pamięci Yad Vashem, dzielnica żydowska Starego Miasta. Ein Karem – nawiedzenie sanktuarium narodzenia św. Jana Chrzciciela i nawiedzenia św. Elżbiety. Nocleg w Betlejem.

VIII DZIEŃ – TEL AVIV – WARSZAWA

Przelot na trasie Tel Aviv – Warszawa.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

CENA:

1990 PLN + 685 USD – dla grupy liczącej 20 – 24 osób

1950 PLN + 650 USD – dla grupy liczącej 25 – 29 osób

1900 PLN + 605 USD – dla grupy liczącej 30 – 34 osób

1850 PLN + 580 USD – dla grupy liczącej 35 – 39 osób

1800 PLN + 560 USD – dla grupy liczącej min. 40 osób

CENA ZAWIERA:

– przelot na trasie Warszawa – Tel Aviv – Warszawa

– noclegi w hotelach 3* /pokoje dwuosobowe, dopłata do jednoosobowego 270 USD/

– wyżywienie 2 razy dziennie /śniadanie, obiadokolacja/

– przejazdy autokarem wg programu

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

– napiwki dla lokalnej obsługi

– opiekę pilota – przewodnika

– opiekę duchową kapłana

– ubezpieczenie KL i NNW /zawiera ubezpieczenie od chorób przewlekłych/

Na powyższy termin brak już wolnych miejsc. Kolejna pielgrzymka do Ziemi Św. z tym samym programem i na tych samych warunkach organizowana jest 02 – 09. marca 2020r.