Prymicje ks. Bartosza Michty

4 czerwca 2016

ban56

W czwartek 3 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, jak co roku obchodziliśmy zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Również tego dnia, do naszej wspólnoty parafialnej przybył ks. Bartosz Michta, który w okresie Wielkiego Postu odbywał w naszej parafii praktyki diakońskie. Ks. Bartosz odprawił prymicyjną Eucharystię oraz przewodniczył procesji Eucharystycznej. Słowo Boże podczas Mszy Świętej wygłosił ks. Adam Wilczyński – ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego. Ks. Bartosz po Mszy Świętej i procesji udzielił indywidualnego, prymicyjnego błogosławieństwa.

Prośmy w naszych modlitwach, aby nie zabrakło robotników na żniwie Pańskim, szczególnie, aby Doby Bóg powoływał do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii.

Fotorelacja: