Schola dziecięca jedzie na galę Kolęd i Pastorałek!!!

15 grudnia 2015

ban9

W sobotę 12 grudnia schola dziecięca „Boże Echo”, schola młodzieżowa i zespół muzyczny naszej parafii, uczestniczyli w przesłuchaniach do „IX Świętokrzyskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w hołdzie ks. Piotrowi Klimczykowi” w Kielcach. Po długich przygotowaniach repertuaru zaprezentowane zostały wszystkie siły i możliwości naszych parafialnych zespołów muzycznych. Wczoraj w godzinach wieczornych Jury Festiwalu podjęło werdykt. Schola dziecięca „Boże Echo” została nagrodzona i jedzie na galę finałową, która odbędzie się 30 grudnia 2015 r. w Kościele p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kielcach. Tam dopiero dowiemy się które miejsce przyznało nam Jury. Również podczas gali finałowej schola dziecięca wraz z towarzyszącym im zespołem muzycznym będzie miała możliwość zaprezentowania utworu „Jezusa Narodzonego”.

Serdecznie gratulujemy scholi dziecięcej, scholi młodzieżowej i zespołowi wzięcia udziału w festiwalu. Wszystkich prosimy o modlitwę, abyśmy mogli jak najlepiej reprezentować naszą wspólnotę parafialną. Poniżej fotorelacja, niebawem do obejrzenia relacja filmowa.

Werdykt Jury

Fotorelacja:

Foto: M. i H. Kania