Sukces Parafialnej Scholi Dziecięcej „Boże Echo”

1 stycznia 2016

ban15

Chyba nie wszyscy wiedzą, jak wielki sukces odniosła nasza Parafialna Schola dziecięca „Boże Echo”. 15 grudnia 2015 r. odbyły się eliminacje do IX Świętokrzyskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kielcach im. Ks. Piotra Klimczyka. Nasza Schola wzięła w nim udział. Ku naszej radości dostała się do kolejnego etapu i zaproszona została na galę finałową 30 grudnia. Cała prawie 60-osobowa grupa udała się na galę, by wykonać jedną z pastorałek.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w kościele p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kielcach, został ogłoszony werdykt.

Schola „Boże Echo” wraz z zespołem akompaniującym otrzymała Nagrodę Dyrektora Festiwalu i Nagrodę Specjalną w postaci własnego, prywatnego koncertu na małej scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim, którzy przyczynili się do tej wygranej, życzymy dalszych sukcesów i oczekujemy na koncert.

Niebawem relacja filmowa z uroczystej gali.

Fotorelacja: