ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

31 marca 2018


Chrystus zmartwychwstał, prawdziwe zmartwychwstał!

Zmartwychwstały Pan chce wyruszyć z Tobą w drogę, tak jak z uczniami do Emaus. Dyskretnie puka do Twoich drzwi bo chce  zasiąść z Tobą przy stole i zamieszkać u Ciebie. Światło Jego zmartwychwstania może rozpromienić Twoje życie i nadać mu nowy blask i nowy sens.

Niech Pan przyjdzie Rankiem Zmartwychwstania i powie „Pokój Tobie”, niech zanurzy w Swoim pokoju i zjednoczy z Sobą, by każde spojrzenie na drugiego , każdy gest dobroci będzie śpiewem Alleluja- widziałem Pana.

Niech przeżywanie na nowo Tajemnic Paschalnych umocni wiarę i przyniesie nadzieję , że każda słabość zostanie ostatecznie zwyciężona przez Miłość i że w blasku Zmartwychwstania wszystko w naszym życiu ma sens.

Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy. Alleluja!!!

Duszpasterze