Życzenia Świąteczne

24 grudnia 2021

Plakat Bożonarodzeniowy – Bóg się rodzi… - Sklep internetowy z  dewocjonaliami

Maleńka Miłość, która zmieniła dzieje świata, raz na zawsze wyznaczając jego cele, wciąż chce nas  przemieniać na lepsze. Cud Bożego Narodzenia ma sens przecież tylko wtedy, kiedy tamta Noc odtworzy się w naszych sercach. Zbawiający ludzkość Bóg zależy od wolnej decyzji człowieka, który może Go przyjąć , bądź odrzucić.W tym szczególnym czacie Świąt Bożego Narodzenia wszystkim, którzy z wiarą pochylają się nad  tą tajemnicą , życzymy otwartości serca na rodzącego się wciąż na nowo Boga. Niech Pan Was umacnia swoim pokojem, abyście Go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie pojawia się niepokój. Niech wnosi radość, tam gdzie tyle realnych smutków. Niech Was obdarzy prawdziwą nadzieją , która nadaje sens temu , co trudne i niezrozumiałe. Niech Wasze codzienne życie przepełni Boża miłość płynąca z Betlejem.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia a nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie wiele łask oraz doświadczania każdego dnia Bożej mocy.

Z modlitwą przy żłóbku betlejemskim

Duszpasterze Parafii bł. J. Pawłowskiego